About Me

Ben Burcu Uslu...

Makyaja olan ilgim her küçük kız gibi  benim de anneme özenmekle başladı. Sonraları bu merak ve ilgi profesyonel bir yolculuğa dönüşecek serüvenin başlangıcıydı. Anadolu Üniversitesinde eğitimimi tamamladıktan sonra Mac Cosmetics ile 2013 yılında sektörde işe başladım. Edindiğim tecrübe ile Events Team de görev alarak 2016-2017 yılları arasında Mercedez-Benz İstanbul Fashion Week' de , College  LaSalle 2016 Fashion Desing Show'da ve  Best Model Of  Turkey 2016 yarışmasında  bir çok modelin makyajını yaparak backstage'de makeup artist olarak görev aldım. 

Moda ve defile dünyasının yanı sıra İpek Evi, Barbdress ve New Butix, Gusse Ayakkabı, İnsideout_id gibi bir çok markanın katalog çekimlerinde ve Deniz Uğur'un yazıp yönettiği "Ve Öyle de Oldu" adlı tiyatro oyununda make-up artist olarak görev aldım.  Profesyonel yolculuğumda disiplin ve kaliteyi baz alarak tecrübelerime yenisini ekledim. Son olarak Ala Tokel Beauty Studio'da make-up artist olarak çalıştım. Şimdiler de ise kariyerime freelance make-up artist olarak devam etmekteyim. Siz de en özel günlerinizde kusursuz bir makyaj ile kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, benimle iletişime geçin.

Email:
burcuturkmenuslu@gmail.com

Phone:

+90 533 374 07 66

Former

Mercedes-Benz Istanbul Fashion Week

Makeup Artist / Beauty Creative based in Bursa

Fashion Shows : Mercdes-Benz Istanbul Fashion Week (1 seasons with Mac Cosmetics.) (Meltem Özbek, Özgür Masur, Arzu Kaprol, Cihan Nacar, Derya Açıkgöz, Selma Çilek, AFFAIR, Les Benjamins,Brand Who, Atıl Kutoğlu, Bashaques, Bora Aksu, Deniz Berdan seasons 2016-2017), defilelerinde görev aldım.

 

Event: Collage La salle 2016 fashion desing show

Event:  Best Model Of Turkey 2016,

Event:  Habiye Açık Hava sahnesi BENGÜ Konseri

Theatre:  Sadri Alışık Tiyatrosu Deniz Uğur'un yazıp sahnelediği "ve öylede oldu" adlı tiyatro oyununda deniz uğurun makyajını tasarladım.

Clients: İpek Evi , Barbdress, New Butix, Gusse Shoes,