Makyaj Hizmetlerim ve Detaylar..

Gelin Makyajı

Fiyat : 6000 TL

En özel gününüzde göz kamaştırmak istemez misiniz? Profesyonel bir makyaj sanatçısı olarak, gelin makyajınızı sizin istekleriniz doğrultusunda ve yüz hatlarınıza en uygun olacak şekilde tasarlıyorum. İşte size özel olarak hazırladığım gelin makyajı servis içeriği..

1- Cilt Temizliği ve Hazırlığı: Gelin makyajının kusursuz ve uzun ömürlü olması için cilt temizliği ve hazırlığı çok önemlidir. Bu nedenle cildiniz önce cilt tipinize uygun ürünlerle temizlenir, ardından nemlendirilir ve yeşim taşı ile cilde masaj yapılarak cildin kan dolaşımı artırılır. Sakin ve rahat bir ciltte yapılan makyaj her zaman kusursuz bir görünüm sağlar ve gün boyu kalıcıdır. Son olarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandıracak bir baz uygulanarak cilt makyaja hazır hale getirilir.

2- Fondöten ve Kapatıcı: Cilt tipinize ve ten renginize uygun bir fondöten ve kapatıcı ile cildiniz sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca fondötenin uzun süre kalıcı olması için neme, tere ve suya dayanıklı ürünler tercih ediyorum ve ten makyajı bittikten sonra üzerine sabitleyici pudra uygulayarak sabitliyorum. Böylece gece boyunca makyajınızı kontrol edip tazelemenize gerek kalmıyor!

3- Göz Makyajı: Gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmak için göz şeklinize en uygun makyaj stilini (dumanlı göz makyajı, kedi gözü makyajı, dramatik eyeliner vb.) birlikte belirliyoruz. Gözlerinizin rengini vurgulamak için doğru far rengini seçip uygulamak çok önemli ve son olarak bakışları en çekici hale getirmek için tekli veya bütün kirpikler (isteğinize göre) tercih edilerek kirpikleri dolgunlaştırıyorum.

4- Dudak Makyajı: Gelin makyajında genellikle dudaklar doğal tonda bir ruj veya dudak parlatıcısı ile renklendirilir. Daha dolgun bir görünüm elde etmek için dudak rengine uygun bir dudak kalemi ile dudak kalemi içinde daha hacimli gösterilebilir.

5- Kontür, Allık ve Aydınlatıcı: Yüz hatlarını belirginleştirmek ve boyutlandırmak için kontür uygulaması yapılır, daha canlı bir görünüm elde etmek için ise allık ve aydınlatıcı uygulayarak makyajı tamamlanır.

6- Dekolte Makyajı: Gelinliğinizin dekoltesi varsa dekolte bölgesine nemlendirici, fondöten, kontür ve aydınlatıcı uygulamalarıyla bütünsel görünümü güçlendiriyorum.

Özel Gün Makyajı

Fiyat : 4000 TL

Nişan, Söz, İsteme, Kına, Hallowen, Parti, Event gibi Özel günlere hazırlanırken tercih edebileceğiniz makyaj servisidir. Profesyonel makyaj sanatçısı olarak istekleriniz doğrultusunda ve yüz hatlarınıza en uygun olacak şekilde özel gün makyajınızı birlikte tasarlayalım. İşte sizler için hazırladığım özel gün makyajı servis içeriği..

1- Cilt Temizliği ve Hazırlığı: Özel gün hazırlığınızda kusursuz ve kalıcı bir makyaj için cilt temizliği ve hazırlığı çok önemlidir. Bu nedenle cildiniz önce cilt tipinize uygun ürünlerle temizlenir, ardından nemlendirilir ve yeşim taşı ile cilde masaj yapılarak cildin kan dolaşımı artırılır. Sakin ve rahatlamış bir cilt üzerinde yapılan makyaj her zaman kusursuz bir görünüm sağlar ve gün boyu kalıcıdır. Son olarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandıracak bir baz sürülür ve makyaja hazır hale getirilir.

2- Fondöten ve Kapatıcı: Cilt tipinize ve ten renginize uygun bir fondöten ve kapatıcı ile cildinizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyorum. Ayrıca fondötenin daha kalıcı olması için neme, tere ve suya dayanıklı ürünler tercih ediyorum ve ten makyajı bittikten sonra üzerine sabitleyici pudra uygulayarak sabitliyorum. Böylece gece boyunca makyajınızı kontrol edip tazelemenize gerek kalmıyor!

3- Göz Makyajı: Gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmak için göz şeklinize en uygun makyaj stilini (dumanlı göz makyajı, kedi gözü makyajı, dramatik eyeliner vb.) birlikte belirliyoruz. Gözlerinizin rengini vurgulamak için doğru far rengini seçip uygulamak çok önemli ve son olarak gözleri en çekici hale getirmek için tekli veya bütün kirpikler (isteğinize göre) tercih edilerek kirpikler dolgunlaştırılarak maskara uygulanır.

4- Dudak Makyajı: İster doğal tonlarda bir ruj veya dudak parlatıcısı, ister koyu ve canlı tonlar olsun, genellikle özel gün makyajında sizin ercihinize göre ruj seçiyoruz. Daha dolgun bir görünüm elde etmek için dudak rengine uygun bir dudak kalemi ile dudaklar daha hacimli gösterilebilir.

5- Kontür, Allık ve Aydınlatıcı: Yüz hatlarını belirginleştirmek ve boyutlandırmak için kontür, daha canlı bir görünüm elde etmek için ise allık ve aydınlatıcı uygulaması ile makyajı tamamlıyorum.

Davetli Makyajı

Fiyat : 2000 TL

1- Cilt Temizliği ve Hazırlığı: Özel gün için kusursuz ve kalıcı bir makyaj için cilt temizliği ve hazırlığı çok önemlidir. Bu nedenle cildiniz önce cilt tipinize uygun ürünlerle temizlenir, ardından nemlendirilir ve son olarak cilde pürüzsüz bir görünüm verecek bir baz sürülür ve makyaja hazır hale getirilir.

2- Fondöten ve Kapatıcı: Cilt tipinize ve ten renginize uygun bir fondöten ve kapatıcı ile cildiniz kusursuz bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca fondötenin daha kalıcı olması için neme, tere ve suya dayanıklı ürünleri tercih ediyorum ve ten makyajı bittikten sonra üzerine sabitleyici pudra uygulayarak sabitliyorum. Böylece gece boyunca makyajınızı kontrol edip tazelemenize gerek kalmaz!

3- Göz Makyajı: Gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarmak için göz şeklinize en uygun makyaj stilini (dumanlı göz makyajı, kedi gözü makyajı, dramatik eyeliner vb.) birlikte belirliyoruz. Gözlerinizin rengini vurgulamak için doğru far rengini seçip uygulamak çok önemlidir ve son olarak gözleri en çekici formuna ulaştırmak için tekli veya bütün kirpikler (isteğinize göre) tercih edilerek kirpikler dolgunlaştırılıyor ve son olarak maskara uygulaması ile göz makyajı tamamlanıyor.

4- Dudak Makyajı: Davetli makyajında genellikle tercihinize göre ruj seçiyoruz, ister doğal tonlarda bir ruj veya dudak parlatıcısı, ister koyu ve canlı tonlarda olsun. Daha dolgun bir görünüm elde etmek için dudak rengine uygun bir dudak kalemi ile dudaklar daha hacimli gösterilebilir.

5- Kontür, Allık ve Aydınlatıcı: Yüz hatlarını belirginleştirmek ve boyutlandırmak için kontür, daha canlı ve genç bir görünüm elde etmek için ise allık ve aydınlatıcı uygulayarak makyajı tamamlıyorum.

Çekim Makyajı

Fiyat : 6000 TL

MODA ÇEKİMLERİ, DERGİ ÇEKİMLERİ, KATALOG ÇEKİMLERİ, MARKA İŞ BİRLİKLERİ İÇİN KONSEPT MAKYAJ TASARIMLARI. (yeni trend makyaj uygulamaları ile Markanızın ve sizin ruhunuzu yansıtan makyajlar tasarlamamı istiyorsanız editorial makyaj servisini tercih etmelisiniz.

1- Cilt Temizliği ve Hazırlığı: Kusursuz ve uzun süre kalıcı bir makyaj için cilt temizliği ve hazırlığı çok önemlidir. Bu nedenle öncelikle cilt tipine uygun ürünlerle cildi temizliyorum, ardından nemlendirici sürerek ve yeşim taşı ile cilde masaj yaparak cildin kan dolaşımını arttırıyorum. Sakin ve rahat bir cilt üzerinde yapılan makyaj her zaman kusursuz bir görünüm sağlar ve gün boyu kalıcıdır. Son olarak cilde pürüzsüz bir görünüm kazandıracak ve makyaja hazır hale getirecek bir baz uyguluyorum.

2- Fondöten ve Kapatıcı: Modelin cilt tipine ve ten rengine uygun bir fondöten ve kapatıcı ile cildin kusursuz görünmesini sağlıyorum. Ayrıca fondötenin uzun süre kalıcı olması için neme, tere ve suya dayanıklı ürünler tercih ediyorum ve ten makyajım bittikten sonra üzerine sabitleyici pudra uygulayarak sabitliyorum. Böylece makyaj gün boyunca taze kalır.

3- Makyaj Tasarımı: Markanızı ya da ruhunuzu yansıtan makyaj tasarımları yapmak için ilham aldığınız konularla ilgili bir moodboard hazırlıyorum ve nasıl bir makyaj tasarımı yapacağımıza birlikte karar veriyoruz. Göz makyajı, Dudak makyajı, Yüz hatları ve boyuntlandırma, hangi renkler ve hangi metaryeller kullanılcak... (neon makyaj, grafik eyeliner, sim, yüze yapıştırılan taşlar, kurutulmuş çiçekler vb.) bu hazırlık makyajdan en az birkaç gün önce yapılmalıdır ve çekim günü netleştirdiğimiz makyaj tasarımı uygulanır.

4- Vücut Makyajı: Sahne Gösterileri: Tiyatro, dans, müzik gibi sahne gösterileri için vücut makyajı yapılabilir. Bu tür temsillerde karakterlerin özelliklerine ve kostümlerine uygun vücut makyajı yapılması gerekebilir.

Fotoğraf Çekimleri: Fotoğraf çekimleri için vücut makyajı uygulanabilir. Vücut makyajı özellikle moda çekimleri, reklam çekimleri ya da sanatsal projeler için tercih edilebilir.

Özel Günler: Düğün, doğum günü, parti ve benzeri özel etkinliklerde müşterilerin kılık kıyafetlerine uygun olarak vücut makyajı yapılabilmektedir.

Kostüm Partileri: Kostüm partilerinde kişilerin kıyafetlerine uygun vücut makyajı yapılabilmektedir. Örneğin deniz kızı kostümü için yeşil, turkuaz veya mavi tonlarında vücut makyajı kullanılabilir.

Festivaller ve Etkinlikler: Festival, konser, gösteri gibi etkinliklerde de vücut makyajı tercih edilebilir. Özellikle müzik festivallerinde renkli ve ışıltılı vücut makyajları oldukça revaçta.

Bunlar sadece birkaç örnek olduğu için vücut makyajının uygulanabileceği durumlar farklılık gösterebilir. Ama genel olarak vücut makyajı özel davetler, sahne performansları, fotoğraf çekimleri ve kostüm partileri için tercih edilebilir.

Not: Yukarıdaki fiyatlar sadece makyaj hizmetleri için geçerlidir. Seyahat masraflarım gideceğim şehre göre değişeceği için fiyatlarda da değişiklik gösterebilir. Detaylı fiyat bilgisi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelin ile birlikte hazırlanmak isteyen misafirler için tercih edilen makyaj hizmetidir.(Nedime, Gelinin annesi, kız kardeşi, yakın arkadaşı...) Profesyonel bir makyaj sanatçısı olarak sizin istekleriniz doğrultusunda ve yüz hatlarınıza en uygun olacak şekilde davetli makyajı tasarlıyorum. İşte sizler için hazırladığım misafir makyajı servis içeriği.