Fiyat listesi

Gelin Makyajı Servisi : 6.000 TL

Düğün Günüzde göz kamaştırmak istiyorsanız bu servisi tercih etmelisiniz.

Özel Gün Makyajı Servisi : 4.000 TL

Nişan, Kına, Kız isteme, Event, parti, Kutlama vb. günlerinizde sizi hazırlamamı istiyorsanız bu servisi tercih etmelisiniz.

Editorial (çekim) Makyaj Servisi : 6.000 TL

Katalog çekimleri, Defile ve Sahne sanatları vb. Siz de Markanızı ruhunu yansıtabilecek makyaj tasarımları ile katalog çekimlerinizi profesyonel karelere dönüştürmek istiyorsanız bu servisi tercih etmelisiniz.

Yüz yüze Makyaj Eğitimi : 3.000 TL

Atölyeler

Yüz yüze makyaj eğitimi, sadece sizin için düzenlenen özel bir eğitimdir. Bu eğitimde kendi yüz hatlarınızı ve cildinizi tanıyarak size en uygun makyaj ürünlerini seçmeyi ve doğru makyaj tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Uzaktan Makyaj Eğitimi : 2.000 TL

Zoom üzerinden katılabileceğiniz sizin için düzenlenen özel bir eğitimdir. Bu eğitimde, kendi yüz hatlarınızı ve cildinizi tanıyarak size en uygun makyaj ürünlerini seçmeyi ve doğru makyaj tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Grup Makyaj Eğitimi : 2.000 TL

3 veya daha fazla kişi ile katılabileceğiniz grup makyaj eğitimi, hem kendinize hem birbirinize makyaj yaparak profesyonel teknikleri öğrenmek için harika bir seçenek! arkadaşlarınızla eğlenceli ve öğretici bir etkinlik deneyimi için bu servisi tercih edebilirsiniz.

Davetli Makyajı Servisi : 2.000 TL

Gelin ile birlikte hazılanmak isteyen gelinin annesi, kız kardeşi, yakın arkadaşı, nedime veya diğer davetliler için tercih edilen makyaj servisidir.